Кошик
Немає відгуків, додати
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Вітрогенератори

Вітрогенеруючі установки горизонтального типу для побутових споживачів, для малого та середнього бізнесу.

Продаж устаткування, комплектуючих, а також монтаж "під ключ" з наданням повної гарантії від зводу-виробника. Надання сервісної підтримки та періодичного технічного огляду. Використання лише перевірених часом моделей вітчизняного виробництва, що випускаються серійно починаючи з 2008 року.

Переваги наших вітрогенераторів:

  • доступність для замовлення, повний сервіс надання послуг (гарантії вітчизняного виробника);
  • три доступні моделі на вибір для забезпечення будь-яких потреб (0,8кВт, 1,6кВт та 4кВт);
  • аеромеханічне регулювання швидкості обертів генератора;
  • робота в автономних і мережевих електростанціях;
  • сертифікат відповідності УкрСЕПРО.

 

Як вибрати вітрогенератор?

Вибір генеруючої машини починається з діаметру лопастей. В них закладено потенціал, котрий можна отримати з вітру. В їхній формі також закладена надійність, а отже і довговічність всієї установки.

Потенціал (можливість отримання певної кількості електроенергії) залежить від діаметру лопастей - чим більший діаметр, тим більшу потужність можна отримати з установки.

Надійність вітроустановки полягає, в першу чергу, в обмеженні обертів при штормовому вітрі. Існують два способи зупинки і обмеження швидкості обертів: електронний і механічний. В електронному обмежувачі включається баласт, що створює додаткове навантаження, котре має змусити зменшити оберти. Аеромеханічне регулювання полягає в зміні кута атаки на лопаті.

Якщо по певним причинам автоматика включення баласту не спрацює, або оберти будуть занадто великі, баластна система не зможе зупинити генератор (потужність прямо пропорційна швидкості вітру в кубі) і він буде працювати на розрив. В наших вітрогенераторах використовується аеромеханічне регулювання. Просте і надійне, воно автоматично обмежує швидкість обертів, не допускаючи руйнації всієї установки.

Щогла фермерного типу також сконструйована таким чином, щоб гасити можливі резонансні коливання. Кожний елемент конструкції підібраний на заводі і протестований на випробовувальному стенді. Всі частини пронумеровані і збираються строго по схемі. Адже помилка в порядку складання може призвести до виникнення резонансу з подальшим розгойдуванням установки.

Також передбачений ручний тормоз генератора для сервісного обслуговування. Саме обслуговування передбачає плановий огляд раз на рік в післягарантійний період. Ресурс роботи установки обмежений терміном експлуатації підшипників і становить розрахункових 20 років. Після заміні цієї рухомої частини, установка може й надалі виконувати свою роботу без зниження продуктивності.

 

Налипання снігу для цих високооборотистих машин не є актуальним. Шуми, створювані добре збалансованою машиною на відстані 30м, не більші за шуми вентиляторів зовнішніх блоків кондиціонерів і відповідають всім санітарним нормам. 

Роль грозозахисту виконує щогла, одна опора котрої довша за інші і сягає від 2х метрів довжиною. Додатково кабельна лінія може бути захищена варисторними обмежувачами перенапруг.

Генератор може працювати як для забезпечення власних потреб, так і для генерації електроенергії в Мережу загального користування по "зеленому" тарифу.

Збирається вся установка в польових умовах без залучення складної підйомної техніки. Монтаж виконується за два-три дні при попередньо залитому фундаменті. Фундамент, як відомо, повинен бути вистояний протягом трьох-чотирьох тижнів до моменту зібрання ферми. Фундамент часто заливається силами Замовника по відомим кресленням з використанням спеціальних шаблонів (надаються при замовленні).

На всю вітрогенеруючу установку надається гарантія 3 роки. Надається сервісне обслуговування.

І на закінчення нагадаю, що потужність вітроустановки прямопропорційна швидкості вітру в кубі. Тому при підборі машин звертайте увагу на те, при якій швидкості вітру вказана дана потужність.

Доступні для замовлення наступні машини з номінальною потужністю * :

✅ 0,8кВт - для забезпечення мінімальних потреб автономних об"єктів. Виробіток електроенергії від 125 до 250кВт*год/міс **.

✅ 1,6кВт - для приватних домогосподарств. Виробіток електроенергії - 250 ...500кВт*год/міс.

✅ 4кВт - для малого та середнього бізнесу. Виробіток електроенергії від 500...1200кВт*год/міс.

* - Вказана номінальна потужність забезпечується при швидкості вітру 8м/с. 
** - Виробіток залежить від місцевості і місця розташування. Приведені значення взяті з вже реалізованих об"єктів.

Хочете знати більше і чому так - звертайтеся до наших інженерів. Допоможемо, підкажемо, грамотно підберемо якісне обладнання і змонтуємо.

            Рекомендуємо використовувати даний продукт в симбіозі з сонячними панелями.
Вітрогенератор, це виграшне рішення якщо у вас немає центральної мережі і ви не плануєте до неї підключатися, особливо у важкодоступних місцях.