Продавець СоларВінд Системс розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3 відгуків

Як оптимізувати власне споживання електроенергії без акумуляторної батареї ?

Як оптимізувати власне споживання електроенергії без акумуляторної батареї ?

Якщо ви запускаєте найпотужніші електроприлади протягом дня, коли фотоелектрична система виробляє електроенергію, ви заощадите на своєму споживанні.

 

Ті, хто працює поза домом протягом дня, можуть дистанційно керувати пральними машинами, сушарками, посудомийними машинами та іншими приладами, наприклад, використовуючи таймерні вимикачі або бездротову комутацію.

 

Якщо у вас офісне приміщення або виробництво, то рівень споживання протягом всього світлового дня тримається на певному рівні. Зазвичай, є певний мінімальний рівень споживання електроенергії. І цю електроенергію можна отримувати не з електромережі, а з власної сонячної електростанції.

 

Сонячна електростанція на компенсацію власного споживання працює паралельно з мережею. Вся вироблена електроенергія витрачається на власні потреби. В разі недостатньої сонячної активності (в похмуру погоду або в нічний час), ви отримуєте електроживлення з Мережі. Але в денний час Ваша сонячна електростанція заощаджує ваші кошти, зменшуючи споживання з Мережі.

 

Для побудови такої електростанції не потрібні накопичувальні акумуляторні батареї. Також не потрібно отримувати ліцензії на виробництво електроенергії. Такі електростанції обмежуються лише супроводженням внутрішнього проєкту електроустановок.

 

Таким чином, встановивши сонячну електростанцію на компенсацію власного споживання, можна отримувати дохід у вигляді заощаджених коштів на електроенергію. Саме цікаве те, що цей дохід ніяким чином не оподатковується. 

Враховуючи вартість промислового тарифу на споживання електроенергії, окупність сонячної станції на власне споживання може становити від 7 років.

 

Київська компанія “Наш-нет” @nashnet.ua, один із місцевих Інтернет-провайдерів, встановила на даху одного з своїх дата-центрів сонячну електростанцію на компенсацію власного споживання.

Дата-центри мають суттєве споживання електроенергії. Окрім того, це споживання практично незмінне в часі. Це дозволяє досить точно розрахувати потрібну потужність сонячної електростанції. 

А станції, на мікроінверторах дозволяють здійснювати будівництво поетапно. Так, була побудована перша черга будівництва станції, потужністю 4кВт. Для цього знадобилося 4шт трифазних мережевих мікроінвертори та 16шт (по 4шт на кожен мікроінвертор) фотомодулів. Все обладнання змонтовано на пласкому даху за допомогою баластної системи. Така система дозволяє не пошкоджувати покрівлю даху. Мікроінвертори розміщені під фотомодулями. Енергія надходить відразу ж в головний щит розподілення та витрачається на власні потреби.

В подальшому така станція може бути розширена на будь-яку потужність з кроком будівництва в 1кВт. І кожен наступний етап будівництва ніяк не вплине на роботу вже побудованої станції.

Всі наступні фотомодулі можуть мати інше розташування, азимут чи кут нахилу. Також в подальшому можуть бути використані фотомодулі інших виробників, з іншими характеристиками.

 

 

Таким чином, мікроінвертори є оптимальним рішенням для мережевих станцій невеликої потужності від 1кВт до десятків кіловат. Вони ідеально підходять як для побутових рішень, так і для малого та середнього бізнесу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner